Nieuws

30e ZON-tocht in Roggel

Op zaterdag 23 juni vindt alweer voor de 30e keer de ZON-tocht plaats. Deze recreatieve fietstocht voor alle leeftijden door Roggel en omstreken start vanaf 18.00 uur op Sportpark De Mössehook. 

De deelnemers worden onderweg zoals altijd weer vermaakt met opdrachten en natuurlijk Roggelse prominenten die haast onherkenbaar vermond zijn. Oud-burgemeester Sjef Peeters, pastoor Schwillens, Ger Frenken en Carmen Nazarski zijn maar enkele voorbeelden van prominenten die in het verleden hun bijdrage hebben geleverd aan deze tocht die wordt afgesloten met een feest op het sportpark.

Opgave
Benieuwd of jij de prominenten herkent? Geef je fietsgroep dan zo snel mogelijk op bij Desiree Goeden via 06-25400992 of desireegoeden@hotmail.com

Op de foto v.l.n.r. Jeanine van de Kruijs (Sjansemaeker) en Luuk Peeters (Burgemeester Sef Peeters)

Terug naar het overzicht