Nieuws

eSportstoernooi bij E-Village Roggel

Op zaterdag 23 februari organiseert VVV-Venlo i.s.m. E-Village Roggel een heus FIFA19 toernooi op de PS4! Jeugdspelers van onze PartnerClubs zijn uitgenodigd om hier gratis aan deel te nemen. 

Ben jij een fanatiek FIFA speler? Dan wil je dit niet missen! Op zaterdag 23 februari speel je bij E-Village een écht FIFA19 toernooi op de PS4! Test jouw skills tegen Ender Pala of de broers Nick en Sandro Cooiman, de eSporters van VVV Venlo! De competitie start om 17.30 uur. Rond 20.30 uur spelen we de finale op groot scherm.

Onder leiding van deze eDivisie helden ga je in teams van twee personen met elkaar de virtuele competitie aan. Er kunnen maximaal 32 teams meedoen. Haal je de finale dan tref je sowieso Nick en Sandro Cooiman. Wie weet mag jij straks een jaar lang gratis gamen bij E-Village of word je als een VIP rondgeleid door Stadion De Koel!

We zetten alles nog even op een rijtje voor je:
Datum:         Zaterdag 23 februari
Tijdstip:         17.00 tot 20.30 uur
Locatie:         E-Village Roggel
Leeftijden:     Alle leeftijden
Deelname:     Gratis

Meld je met jouw teamgenoot aan via onze website: www.e-villageroggel.nl/inschrijven-toernooi/

E-Village is die avond natuurlijk vol in bedrijf: het restaurant is open en na afloop kun je nog blijven gamen!

Terug naar het overzicht