Nieuws

FIFA 18 competitie R2

FIFA 18 competitie R2

Het 2e elftal van de plaatselijke SV presteert dit seizoen niet alleen op de groene mat. Zo heeft het elftal een ware FIFA 18 competitie georganiseerd. De reguliere competitie is afgelopen week ten einde gekomen. De eerste 4 teams hebben zich geplaatst voor de grande prestige. Dat betekent dat de spannende finale PLAY-OFFS gaan beginnen. Dit allen zal plaatsvinden op vrijdag 18 mei, tijdstip 22.00 uur (na de training van het sterrenensemble R2) in de kantine. Kom jullie favoriet aanmoedigen. De mannen van de finales worden verwacht in het voetbalshirt van hun eigen team. Wie zal de gamekoning (nerd) van het 2e elftal worden. Oftewel, wie mag zich een jaar lang de heuse 1e kampioen van de FIFA competitie R2 noemen en krijgt die prachtige wisseltrofee!?

Speelschema vrijdag 18 mei:

 

Eindstand FIFA 18 competitie R2:

Terug naar het overzicht