Nieuws

Giel Houben onderscheiden met Gouden Waarderingsspeld door KNVB

Tijdens de jaarvergadering op 29 oktober 2018 is Giel Houben onderscheiden met een Gouden Waarderingsspeld door Jan Heijnen, ambassadeur van de KNVB, regio Zuid. Giel is dit jaar 25 jaar bestuurslid en tevens 40 jaar lid van de S.V. Roggel.

In een verrassingsbezoek in het bijzijn van zijn vrouw Willemien en kinderen Ruud, Hans en Joost memoreerde Jan Heijnen aan alle werkzaamheden die vice-voorzitter Giel al jaren heeft gedaan en nog steeds doet, met veel succes!

Te veel werkzaamheden om op te noemen, maar met (nu of in het verleden) actieve deelname aan onder andere commissie voetbalzaken, accomodatie commissie en activiteitencommissie kreeg deze duizendpoot de terechte aandacht en onderscheiding die hij verdient!

Namens het bestuur van S.V. Roggel, proficiat!

 

Terug naar het overzicht