• Keepersdag MBC'13 (vrijdag 18 oktober, Maasbracht)
  De KeepersXperience XL bij MBC'13 te Maasbracht komt er aan! Vrijdag 18 oktober 2019 in de Herfstvakantie is het zo ver!
   
  Dit is een keepersactiviteit met trainingen en spelvormen, maar dan gedurende een hele dag. Een viertal thema's staan deze dag centraal. De keepers/sters zullen technisch, fysiek en mentaal getraind worden op deze thema's. Elk thema wordt afgesloten met een spelvorm.
   
  Van ongeveer 9.30 uur tot aan de uitreiking van de certificaten ca. 16.30 uur, intensief en actief aan de slag. Elke jeugdkeeper is welkom ongeacht zijn niveau of klasse; elke keeper wordt in de groep ingedeeld waar hij die dag op een plezierige manier een leerzame dag zal beleven.

  Elke deelnemer wordt getrakteerd op een trainingsshirt, lunch en op een DEMO van een regionale TOPKEEPER.

  Aan het einde van de dag ontvangt iedereen een gadget en certificaat en worden de prijzen uitgereikt, waaronder de felbegeerde bokaal 'Keeper van de DAG'.

  Schrijf je dus snel in, want VOL = VOL!

   

  Namens organisatie Keepers Xperience XL,

  Maurice Bouten (keeperstrainer VVV-Venlo, rksv Wittenhorst, sv Venray, RKSVN, Challenge Arena Keepersopleiding)