• Planning winter - Jeugd

    De najaarsreeks zit er alweer bijna op. Wat gaat de tijd toch snel. Voordat de competitie op 1 februari weer start hebben we nog een heel drukke winterperiode voor de boeg. In overleg met de staf van de teams hebben we de teams ingeschreven voor de zaalcompetitie en het traditionele kersttoernooi in Heythuysen. De teams die niet meedoen aan de zaalcompetitie trainen in de zaal bij MICO-sport. Voor JO17-1 en JO19 is de zaal in Neer een paar keer gereserveerd.

    Afhankelijk van de weersituatie kunnen er oefenwedstrijden gepland worden, volg hiervoor de berichtgeving op de site https://www.svroggel.nl/.

    Onderstaand de belangrijkste data:

    Kijk regelmatig op de website en blijf zo op de hoogte van de actuele situatie met betrekking tot planningen, afgelastingen en nieuws. We zullen in principe alles zoveel mogelijk via de website communiceren. Daar staat altijd de actuele informatie. Door regelmatig op de site te kijken hoeven leiders, trainers en coaches ook niet steeds informatie door te geven, die daar te vinden is.

    Tot slot wensen we iedereen een mooie winter, fijne feestdagen en een voorspoedig 2020 toe!