• Roggel 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Alofs, StefanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Heymans, RoyTechnische stafAss.-trainer/coach
    Naus, GeertTechnische stafHoofdcoach
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    Beucken, Daan van denTeamspeler
    Bogget, Hans vanTeamspeler
    Geenen, ThijsTeamspeler
    Glavimans, GavinTeamspeler
    Hendrix, FreekTeamspeler
    Heur, Stan vanTeamspeler
    Klompen, JoopTeamspeler
    Muijsenberg, RobinTeamspeler
    Naus, SiemTeamspeler
    Seuren, RoyTeamspeler
    Zandvoort, Danny vanTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 okt. 12:30RKSVN 3 - S.V. Roggel 3Sportpark Ligteveld
    3 nov. 11:00S.V. Roggel 3 - F.C. Roerdalen 2Sportpark De Mössehook
    10 nov. 11:00S.V. Roggel 3 - Sportclub Leeuwen 2Sportpark De Mössehook
    12 nov. 20:00Kessel VV 2 - S.V. Roggel 3Sportpark De Rode Egge
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 okt.Roggel 3 - Egchel 22 - 1
  • Poulestanden S.V. Roggel 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKESV 333009369
    2Helden 532016606
    3Wilhelmina'08 2310268-23
    4Roggel 3300359-40

    Poulestanden S.V. Roggel 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kessel VV 23300161159
    2Haelen 33300163139
    3Sportclub Leeuwen 24301206149
    4Egchel 2430116979
    5Roggel 332017706
    6RKSVN 33102196133
    7DES Swalmen 331029723
    8SVC 2000 33102410-63
    9F.C. Roerdalen 2100126-40
    10EMS 23003037-370
    11Reuver 34004522-170