• Roggel 35+1

  • Programma

    DatumCompetitiesoortWedstrijdAccommodatieDetails
    31 okt. 10:00regulierFC Oda 35+2 - S.V. Roggel 35+1COVS Weert "De Flierefluiter", Sportpark Boshoven
    7 nov. 10:00regulierS.V. Roggel 35+1 - SVVH 35+1Sportpark De Mössehook
    21 nov. 10:00regulierS.V. Roggel 35+1 - DESM 35+2Sportpark De Mössehook
    5 dec. 10:00regulierS.V. Roggel 35+1 - DFO '20 35+2Sportpark De Mössehook
    12 dec. 10:00regulierAltweerterheide 35+1 - S.V. Roggel 35+1Sportpark Op Den Das
    13 feb. 09:30regulierDESM 35+2 - S.V. Roggel 35+1Sportpark De Moeësdiêk
    20 feb. 10:00regulierS.V. Roggel 35+1 - FC Oda 35+2Sportpark De Mössehook
    13 mrt. 10:00regulierSVVH 35+1 - S.V. Roggel 35+1Sportpark De Beekkant
    3 apr. 10:00regulierS.V. Roggel 35+1 - Altweerterheide 35+1Sportpark De Mössehook
    10 apr. 10:00regulierRKSVO 35+2 - S.V. Roggel 35+1Sportpark De Houwakker
    24 apr. 10:00regulierS.V. Roggel 35+1 - RKMSV 35+1Sportpark De Mössehook
    15 mei. 10:00regulierS.V. Roggel 35+1 - Eindse Boys 35+1Sportpark De Mössehook
    22 mei. 09:45regulierDFO '20 35+2 - S.V. Roggel 35+1Sportpark 't Ven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.Roggel 35+1 - RKSVO 35+26 - 0
  • Poulestanden S.V. Roggel 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roggel 35+1321011477
    2DFO '20 35+232104137
    3Eindse Boys 35+142029636
    4RKMSV 35+1311156-14
    5RKSVO 35+24112510-54
    6SVVH 35+111006153
    7FC Oda 35+231028803
    8DESM 35+2310248-43
    9Altweerterheide 35+1200208-80