• Roggel 35+1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boonen, WimTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Houben, GielTechnische stafAss.-trainer/coach
    Moors, VictorTechnische stafAss.-trainer/coach
    Seuren, GeertTechnische stafHoofdcoach
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bertjens, JeroenTeamspeler
    Cauven, JosTeamspeler
    Crins, FrankTeamspeler
    Greefkens, GerardTeamspeler
    Hendrickx, RenéTeamspeler
    Houben, RuudTeamspeler
    Hunnekens, RuudTeamspeler
    Knoops, PeterTeamspeler
    Kooiman, HansTeamspeler
    Kooiman, MarkTeamspeler
    Kooiman, RoyTeamspeler
    Lahaije, MauriceTeamspeler
    Moosdijk, Bart van deTeamspeler
    Roumen, MarcelTeamspeler
    Scheres, HansTeamspeler
    Simons, PeterTeamspeler
    Tijssen, MarkTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 okt. 10:00FC Oda 35+1 - S.V. Roggel 35+1Sportpark Boshoven
    3 nov. 10:00S.V. Roggel 35+1 - RKSVO 35+1Sportpark De Mössehook
    10 nov. 10:00S.V. Roggel 35+1 - Oranje Blauw'15 35+1Sportpark De Mössehook
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 okt.Roggel 35+1 - S.V. Heythuysen 35+12 - 2
    6 okt.Veritas 35+1 - Roggel 35+11 - 2
  • Poulestanden S.V. Roggel 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSVO 35+1422010558
    2Roggel 35+132108357
    3Oranje Blauw'15 35+1220010376
    4S.V. Heythuysen 35+141218625
    5Merefeldia 35+111003033
    6FC Oda 35+121018443
    7Brevendia 35+121015233
    8Veritas 35+13012411-71
    9RKSVV 35+1200208-80
    10s.v. Laar 35+13003115-140