• Roggel 35+1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boonen, WimTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Houben, GielTechnische stafAss.-trainer/coach
    Moors, VictorTechnische stafAss.-trainer/coach
    Seuren, GeertTechnische stafHoofdcoach
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bertjens, JeroenTeamspeler
    Cauven, JosTeamspeler
    Crins, FrankTeamspeler
    Greefkens, GerardTeamspeler
    Houben, RuudTeamspeler
    Hunnekens, RuudTeamspeler
    Knoops, PeterTeamspeler
    Kooiman, HansTeamspeler
    Kooiman, MarkTeamspeler
    Kooiman, RoyTeamspeler
    Lahaije, MauriceTeamspeler
    Moosdijk, Bart van deTeamspeler
    Roumen, MarcelTeamspeler
    Scheres, HansTeamspeler
    Simons, PeterTeamspeler
    Tijssen, MarkTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 mrt. 10:00S.V. Roggel 35+1 - Veritas 35+1Sportpark De Mössehook
    22 mrt. 11:00Oranje Blauw'15 35+1 - S.V. Roggel 35+1Sportpark Gemeentelijk
    29 mrt. 10:00Brevendia 35+1 - S.V. Roggel 35+1Sportpark De Steinakker
    5 apr. 10:00S.V. Roggel 35+1 - s.v. Laar 35+1Sportpark De Mössehook
    19 apr. 10:00S.V. Roggel 35+1 - Merefeldia 35+1Sportpark De Mössehook
    10 mei. 10:00S.V. Heythuysen 35+1 - S.V. Roggel 35+1Sportpark Molenhoek
    17 mei. 10:00S.V. Roggel 35+1 - FC Oda 35+1Sportpark De Mössehook
    24 mei. 09:30RKSVO 35+1 - S.V. Roggel 35+1Sportpark De Houwakker
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden S.V. Roggel 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oranje Blauw'15 35+188004893924
    2RKSVO 35+1962130121820
    3FC Oda 35+1860230141618
    4S.V. Heythuysen 35+193331315-212
    5Veritas 35+1103341928-912
    6Brevendia 35+1103252131-1011
    7Roggel 35+193152134-1310
    8s.v. Laar 35+1103162034-1410
    9Merefeldia 35+192161524-97
    10RKSVV 35+181161026-164