• ST Roggel / SVVH JO19-1

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdLocatie
    4 feb.14:30ST Roggel/SVVH JO19-1 - Wilhelmina'08 JO19-1Veld
    11 feb.15:00RKSVO JO19-1 - ST Roggel/SVVH JO19-1Veld
    27 feb.19:45SV Someren JO19-2 - ST Roggel/SVVH JO19-1Veld
    4 mrt.14:30ST Roggel/SVVH JO19-1 - RKMSV JO19-1Veld
    11 mrt.15:00Deurne JO19-2 - ST Roggel/SVVH JO19-1Veld
    18 mrt.14:30ST Roggel/SVVH JO19-1 - S.V. Heythuysen JO19-1Veld
    1 apr.14:30ST Roggel/SVVH JO19-1 - NWC JO19-2Veld
    15 apr.15:00Bavos JO19-1 - ST Roggel/SVVH JO19-1Veld
    22 apr.14:30ST Brevendia/Crescentia JO19-1 - ST Roggel/SVVH JO19-1Veld
    13 mei14:30RKSVN JO19-1 - ST Roggel/SVVH JO19-1Veld
    20 mei14:30ST Roggel/SVVH JO19-1 - Liessel JO19-1Veld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 dec.MBC '13 JO19-1JM - ST Roggel / SVVH JO19-11 - 3
    3 dec.ST Roggel / SVVH JO19-1 - RKMSV JO19-13 - 0
    26 nov.RKSVN JO19-1 - ST Roggel / SVVH JO19-13 - 3
    12 nov.FC Roerdalen JO19-1 - ST Roggel / SVVH JO19-10 - 1
    5 nov.Slekker Boys JO19-1 - ST Roggel / SVVH JO19-13 - 3
    15 okt.RKMSV JO19-1 - ST Roggel / SVVH JO19-13 - 2
  • Poulestanden ST Roggel/SVVH JO19-1 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 45 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VV Baarlo JO19-1541029131613
    2RKSVN JO19-15302231499
    3ST Roggel / SVVH JO19-15212111107
    4RKMSV JO19-152121216-47
    5SV Venray JO19-251131631-154
    6ST SJO America-Meterik/Hegelsom JO19-151041016-63

    Poulestanden ST Roggel/SVVH JO19-1 ( 2e klasse (2e fase) 23 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSVN JO19-1642031102114
    2Slekker Boys JO19-153202261611
    3ST Roggel / SVVH JO19-15320137611
    4S.V. Heythuysen JO19-162402391410
    5MBC '13 JO19-1JM62131017-77
    6RKMSV JO19-151131314-14
    7SVH'39 JO19-15104938-293
    8FC Roerdalen JO19-16006828-200

    Poulestanden ST Roggel/SVVH JO19-1 ( 2e klasse (3e fase) 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bavos JO19-111009273
    2RKSVN JO19-111005233
    3Wilhelmina'08 JO19-111005233
    4Liessel JO19-111003213
    5ST Brevendia/Crescentia JO19-110102201
    6RKSVO JO19-110102201
    7ST Roggel / SVVH JO19-100000000
    8SV Someren JO19-200000000
    9S.V. Heythuysen JO19-1100123-10
    10Deurne JO19-2100125-30
    11RKMSV JO19-1100125-30
    12NWC JO19-2100129-70
  • Rijschema

    DatumVertrektijdAanvangstijdWedstrijdRijdersDetails
    11 feb.13:3015:00RKSVO JO19-1 - ST Roggel/SVVH JO19-1Stan van Lier, Marcinkowski, Beenders, Van Melick, Tijn Janssen, Gommans
    27 feb.13:3019:45SV Someren JO19-2 - ST Roggel/SVVH JO19-1Freek Van Lier, Videler, Aerts, Van den Kerkhof, Crins, Nele Greve,
    11 mrt.13:1515:00Deurne JO19-2 - ST Roggel/SVVH JO19-1Ivo van Lier, Stan van Lier, Gommans, Crins, Tijn Greve, Noah Jansen
    15 apr.13:1515:00Bavos JO19-1 - ST Roggel/SVVH JO19-1Marcinkowski, Freek van Lier, Nele Greve, Beenders, Van den Kerkhof, Van Melick
    22 apr.13:0014:30ST Brevendia/Crescentia JO19-1 - ST Roggel/SVVH JO19-1Videler, Tijn Greve, Noah Jansen, Gommans, Zelen, Ivo van Lier
    13 mei13:1514:30RKSVN JO19-1 - ST Roggel/SVVH JO19-1Zelen, Hendriks, Tijn Janssen, Beenders, Crins, Marcinkowski
  • Spelbegeleiders JO19-spelers bij JO11-wedstrijden

    De spelers van JO19 worden ingezet als spelbegeleider bij wedstrijden van JO11-1, JO11-2 en JO11-3. Je dient zelf vervanging te regelen als je verhinderd bent. Je moet je 15 minuten voor aanvang van de wedstrijd melden bij de leider van het S.V. Roggel team. Na afloop van de wedstrijd wordt de uitslag van de wedstrijd door de leider van het S.V. Roggel team ingevuld.

    De regels die van toepassing zijn: https://www.knvb.nl/downloads/bestand/27162/0764-infographic-8t8

    Fase 3:

    Datum Aanvang Wedstrijd   Spelbegeleider
    21-1-2023 10:30 ST Roggel/SVVH JO11-1JM Horn JO11-1JM Jansen, Noah
    21-1-2023 10:30 ST Roggel/SVVH JO11-2JM DFO '20 JO11-2JM Lier, Ivo van
    28-1-2023 10:30 ST Roggel/SVVH JO11-3GJM SHH JO11-3JM Aerts, Joris
    4-2-2023 10:30 ST Roggel/SVVH JO11-1JM RKAVC JO11-1 Crins, Tom
    4-2-2023 10:30 ST Roggel/SVVH JO11-2JM SHH JO11-2 Melick, Tuur van
    11-2-2023 10:30 ST Roggel/SVVH JO11-3GJM MMC Weert JO11-3 Beenders, Chiel
    4-3-2023 10:30 ST Roggel/SVVH JO11-3GJM Merefeldia JO11-3 Gommans, Jesper

     

    De spelbegeleider wordt in Sportlink als scheidsrechter toegevoegd aan de betreffende wedstrijd. Zodra er meer wedstrijden gepland zijn, worden deze hier automatisch toegevoegd.