• Roggel JO19-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Lieshout, Ronny vanTechnische stafHoofdcoach
    Linders, StanOverige stafTeammanager
    Vossen, KoenTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beenders, BorisTeamspeler
    Franken, JuulTeamspeler
    Lemmen, StenTeamspeler
    Lier, Joos vanTeamspeler
    Oostaijen, Hessel vanTeamspeler
    Steeghs, RamonTeamspeler
    Weijers, JopTeamspeler
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Roggel JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roggel JO19-13300144109
    2Haelen JO19-1311167-14
    3RKSVN JO19-1311179-24
    4Horn JO19-13003411-70

    Poulestanden Roggel JO19-1 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roggel JO19-111110055104533
    2RKSVN JO19-1980144123224
    3VV HEBES JO19-2116143223919
    4Horn JO19-1115332324-118
    5Kessel VV JO19-1105051832-1415
    6F.C. Roerdalen JO19-1104243030014
    7RKMSV JO19-1104062128-712
    8Sportclub Leeuwen JO19-1103252828011
    9Eindse Boys JO19-1103251829-1111
    10DES Swalmen JO19-1113172633-710
    11BEVO JO19-1G102262441-178
    12s.v. Laar JO19-2111192049-294

    Poulestanden Roggel JO19-1 (B3220 Onder 19 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roggel JO19-111002023
    2RKVB JO19-1100102-20

    Poulestanden Roggel JO19-1 (B3230 Onder 19 beker 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roggel JO19-111005143
    2Festilent JO19-111004043
    3Leonidas - W JO19-111004043
    4ST EVV/St Joost JO19-111004133
    5ST Herpinia/OKSV JO19-111003123
    6NWC JO19-311003123
    7Mariahout JO19-111003213
    8Juliana Mill JO19-111001013
    9Schijndel/DE WIT JO19-211001013
    10EHC/Heuts JO19-111002203
    11SV Hulsberg JO19-111002203
    12ST Meterik/America JO19-111002203
    13ST Sporting S.T./SVEB JO19-111001103
    14ST SVSH/SSE JO19-100000000
    15SV TOP JO19-200000000
    16UDI'19/CSU JO19-400000000
    17VCA JO19-200000000
    18SVN/BtB Consultancy JO19-110012200
    19Rood Groen LVC'01 JO19-110012200
    20Wittenhorst JO19-210012200
    21V.V. Achates JO19-110011100
    22Vorstenbossche Boys JO19-2100123-10
    23Ruwaard JO19-1100101-10
    24SJO Helmondia-Mulo JO19-4100101-10
    25Bruheze JO19-2100113-20
    26Hapse Boys JO19-1100113-20
    27Oranje Blauw'15 JO19-1100114-30
    28Helden JO19-2100115-40
    29ST SVS/Excellent/Westerbeekse Boys JO19-1100104-40
    30RKVVL/Polaris JO19-2100104-40

    Poulestanden Roggel JO19-1 (0226 Onder 19 competitie (voorjaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Geleen-Zuid JO19-11081144212325
    2FC Maasgouw JO19-11080240142624
    3VV HEBES JO19-1107122013722
    4Caesar JO19-1105142421316
    5De Leeuw JO19-1104241312114
    6Roggel JO19-194051732-1512
    7ST SJO BMR/SNC'14/Geertruids Boys JO19-193242321211
    8RKHSV JO19-1103252730-311
    9ST SJO ZW'19-SVS/Sportclub'25 JO19-1102351619-39
    10Eijsden JO19-1101361034-246
    11UOW '02 JO19-1101181835-174

    Poulestanden Roggel JO19-1 (B3280 Zwaluwen jeugdbeker Onder 19 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Hulsberg JO19-111006063
    2Festilent JO19-111005053
    3Mariahout JO19-111004133
    4ST Meterik/America JO19-111003033
    5Juliana Mill JO19-111002113
    6NWC JO19-311003303
    7ST EVV/St Joost JO19-111001103
    8V.V. Achates JO19-100000000
    9Helden JO19-200000000
    10Ruwaard JO19-100000000
    11Schijndel/DE WIT JO19-200000000
    12SJO Helmondia-Mulo JO19-400000000
    13ST SVSH/SSE JO19-110013300
    14EHC/Heuts JO19-110011100
    15ST Herpinia/OKSV JO19-1100112-10
    16UDI'19/CSU JO19-4100114-30
    17Roggel JO19-1100103-30
    18ST Sporting S.T./SVEB JO19-1100105-50
    19Leonidas - W JO19-1100106-60