• Spek de (onze) Kas - AH Heerschap Heythuysen

  • 🚨Je kunt vanaf maandag 1 september bij Albert Heijn Heerschap Heythuysen sparen voor onze voetbalclub! 💸

    Maandag 1 september start de spek de kas-actie bij Albert Heijn in Heythuysen. Met deze actie steunt Albert Heijn Heerschap 51 verenigingen uit Weert, Nederweert en Leudal.

    In totaal wordt er €51.000 verdeeld met deze actie! Dit bedrag wordt verdeeld op basis van het aantal punten dat je als vereniging scoort, deze punten scoor je door te sparen. Des te meer punten, des te groter het deel wordt voor onze vereniging!

    Hoe werkt het sparen?
    Je kunt op twee manier sparen, namelijk via munten en via vouchers.
    • Voor elke €15 die je besteed in de winkel krijg je 1 muntje. Dit muntje kun je in een buis stoppen die in de winkel staat. Elke munt telt voor één punt.
    • Voor elke keer dat je voor minimaal €15 boodschappen doet krijg je één voucher, deze voucher telt voor 1-500 punten. Maar let op! Deze voucher moet je online activeren om hem daadwerkelijk te verzilveren.
    • Als je dus voor €30 boodschappen doet krijg je 2 munten en 1 voucher.

    Enkele tips
    • Als je bij de kassa of zelfscankassa staat en je krijgt niet vanzelf de munten en vouchers, vraag dit dan aan een medewerker. Zeker bij de zelfscankassa is dit van belang!
    • Spoor zoveel mogelijk vrienden, collega’s, familie, kennissen en andere bekenden aan om mee te sparen, elk punt telt!

    Vouchers
    Omdat in vorige edities is gebleken dat veel vouchers niet verzilverd worden willen we het jullie makkelijker maken om de vouchers alsnog te verzilveren. Er wordt een plek in de kantine ingericht waar jullie de nog niet verzilverde vouchers in kunnen leveren, dan zorgen wij dat deze worden verzilverd!