• Teamindeling - Jeugd 2024 / 2025

  • Onderstaand de indelingen van de jeugdteams voor seizoen 2024 - 2025, die inmiddels ook in Voetbal.nl doorgevoerd zijn:

  •   JO17-1   JO17-2   MO17   MO15   JO14-1   JO13-1
    1 Stef Stenden 1 Tom Briels 1 Tessel Huskes 1 Emma Theelen 1 Tren Peeters 1 Stijn Cuijpers
    2 Wouter Jeurninck 2 Mitch Op 't Roodt 2 Eva Sluiter 2 Lynn van Soest 2 Stijn Smeets 2 Tren Daniels
    3 Niels Janssen 3 Raf Kuijpers 3 Iza Kooiman 3 Danae Maessen 3 Tuur Vullers 3 Cas Rijks
    4 Gijs Beenders 4 Bo Daniels 4 Marieke van den Beucken 4 Iris Geraets 4 Teun Huskes 4 Lenn Smolenaars
    5 Jenz van Pol 5 Jesse Klompen 5 Puck Mulders 5 Bente Crins 5 Andy van de Heijden 5 Pep Hesen
    6 Tom Jeurninck 6 Lance Hermans 6 Jazz Schreurs 6 Elshadey Minda 6 Milan Stevens 6 Faas Crins
    7 Tren Joosten 7 Yannick Thijs 7 Maud Houben 7 Floor Beckers 7 Tygo Beelen 7 C-jay Thissen
    8 Sem Rijks 8 Louis Wildeboer 8 Maud van de Moosdijk 8 Pien Winkelmolen 8 Jur de Bruijn 8 Dani Geeraets
    9 Jiry Kooiman 9 Jesse Janssen 9 Nikki Thimister 9 Saar Briels 9 Olaf Pachucki 9 Max Mulders
    10 Dean van Heel 10 Kay Thissen 10 Semmy Kooiman 10 Caithlyn Vleeshouwers 10 Lano Djojodikromo 10 Maik Kuijpers
    11 Fer Theeuwen 11 Stijn Coumans 11 Eef Gijsen 11 Fayen Beelen 11 Joey Maes 11 Tim Buurman
    12 Lars op den Drink 12 Daan Caris 12 Pien Janssen 12 Livvy Steegs 12 Thomas Khachadrian 12 Freek van den Beucken
    13 Jitse Theelen 13 Jurre Bovend'eert 13 Floor Borsboom 13   13 Mitchell van den Eijnden 13 Rens Greefkens
    14 Siem Vanlier 14 Stef van Lier 14   14   14   14 Siem Vossen
    15 Kay Videler                    
    16 Sepp Presser                    
    17 Niek Hunnekens                    
                           
      JO12-1   JO11-1   JO11-2   JO11-3   MO11   JO9-1
    1 Gio van Roy 1 Wout Presser 1 Noud Metsemakers 1 Jip Boonen 1 Skye Verschoor 1 Milan Schreurs
    2 Tygo Stevens 2 Coen Bessems 2 Jesse Smeets 2 Stijn van Zuijlen 2 Mies van Bogget 2 Kay ter Keurs
    3 Finn Schroijen 3 Xavi Stapelbroek 3 Tijn Peulen 3 Stijn van Pol 3 Fay Luys 3 Lenn Schreurs
    4 Guus Smeets 4 Milan Triepels 4 Daan Coumans 4 Senn Tonnaer 4 Tess Pijls 4 Daan Smeets
    5 Rens Peters 5 Nick Peeters 5 Fedde Joosten 5 Lars Daemen 5 Fenne Beelen 5 Brian Vermeij
    6 Vince Mevissen 6 Siem Greefkens 6 Faas Seuren 6 Wes van Zuijlen 6 Bo van Soest 6 Finn Triepels
    7 Jayden Greven 7 Milan Bongers 7 Tijn Vermij 7 Jelle Geraedts 7   7 Sep van Roij
    8 Jens Winkelmolen 8 Jurre Sampers 8 Vigo Janssen 8 Jay Verschoor 8   8 Teun Mans
    9 Yassir Sbai 9 Job Metsemakers 9 Job van Heugten 9 Jelle Knippenberg 9      
    10 Funs Vullers 10 Sven Smolenaars 10   10 Guus Peters        
                           
      JO9-2   JO8-1   JO8-2   MO8   JO7    
    1 Jesse Coenen 1 Niels Knippenberg 1 Fender Janssen 1 Djuly Stapelbroek 1 Jip Reijnen    
    2 Fabian Mazik 2 Gijs van Pol 2 James Gielen 2 Fayenn Tonnaer 2 Jimi Tulmans    
    3 Jip Wollaert 3 Jan van Bogget 3 Funs Seuren 3 Romy Heijnen 3 Rens Schreurs    
    4 Jesse Metsemakers 4 Jesper Hendriks 4 Jace van Zandvoort 4 Tess Wilmer 4 Ves Maessen    
    5 Bent Geraedts 5 Job Derks 5 Jules Metsemakers 5 Saar van Bogget 5 Boyd Luys    
    6 Siep Joosten 6 Mathijs Geraedts 6 Istvaan Nagy Singh 6 Lynn van Heugten 6 Cil Curvers    
    7 Julien Vredenbregt 7 Kwin Briels 7   7 Felicia Vaes 7 Mees Coolen    
    8 Sef Tulmans             8 Morris van Roij    
                    9 Gijs van Roij    
                           
  • In onderstaand overzicht is te zien wie trainer / leider / vlagger is bij welk team.

  • Team Trainers Leiders Vlagger
    JO07 ? / ?  ? / ? nvt
    MO8-1 ? / ? ? / ? nvt
    JO8-1 Ruud Knippenberg Hans Derks / Ruud Knippenberg nvt
    JO8-2 Sepp Presser / Jitse Theelen / Glenn Simons Danny van Zandvoort / ? nvt
    JO09-2 Pieter Wollaert / Luuk Tulmans / Jac van Roij / ass. Ruud Schreurs Pieter Wollaert / Luuk Tulmans nvt
    JO09-1 Pieter Wollaert / Luuk Tulmans / Jac van Roij / ass. Ruud Schreurs Bart Schreurs / Ruud Schreurs / Jac van Roij nvt
    MO11-1 Davy Luijs / Eric Verschoor  Davy Luijs / Eric Verschoor nvt
    JO11-3 Jeroen Geraedts / Bart Boonen/  Glenn Simons (afhankelijk stage en opleiding) Jeroen Geraedts / Bart Boonen nvt
    JO11-2 Niels Peulen / Jordy Janssen / Geert Coumans Niels Peulen / Jordy Janssen / Geert Coumans nvt
    JO11-1 Rik Bessems / Niels Sampers / Gerard Greefkens Rik Bessems / Niels Sampers / Gerard Greefkens nvt
    JO12-1 ? / ? ? / ? nvt
    JO13-1 Juri Smets / Frank Crins / Sven Videler Juri Smets / eventueel Frank Crins / Johan vd Beucken ?
    MO15-1 Anne Vleeshouwers Anne Vleeshouwers ?
    JO14-1 John Vissers / Gaye Djojodikromo John Vissers / Gaye Djojodikromo / Esther Driessen Ralf de Bruijn
    MO17-1 Bo Greve / Nele Greve Bo Greve Bob Houben
    JO17-2 Stan Linders / Lars Hendrix / Willem Louwers Hans Scheres Lars Hendrix / Stan Linders / Willem Louwers
    JO17-1 Ruud Hunnekens Ruud Hunnekens Jari Alofs / Wouter Schilder / Roy Sijbers