• Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    23-10-2021ST Roggel / SVVH JO17-2 - RKSVO JO17-2JM1 - 2beker
    23-10-2021ST Grashoek/Koningslust JO15-1JM - ST Roggel / SVVH JO15-13 - 1beker
  • Programma

    CompetitiesoortDatumVertrektijdVerzameltijdAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    regulier30 okt.10:4512:00FCV-Venlo JO15-4 - ST Roggel/SVVH JO15-2JMSportpark Arenborg
    regulier30 okt.11:4512:30ST Roggel/SVVH JO15-1JM - ST Brevendia/Altweerterheide JO15-2JMSportpark De Mössehook
    regulier30 okt.13:3014:30ST Roggel/SVVH JO17-2 - Eindse Boys JO17-1Sportpark De Mössehook
    regulier30 okt.13:3014:30ST Roggel/SVVH JO17-1JM - Reuver JO17-1Sportpark De Mössehook
    regulier30 okt.13:4515:00Haelen JO19-1 - ST Roggel/SVVH JO19-1Sportpark Houtrust
    regulier30 okt.14:0015:30ST Sparta'18/Wittenhorst MO17-1 - ST Roggel/SVVH MO17-1Sportpark 't Spansel
  • Rijschema's

    De volledige planning van uit- en thuiswedstrijden staat per team op de betreffende pagina. Ook staan daar de uitslagen en standen.

    Rijschema's van de uitwedstrijden staan hieronder. Als de wedstrijd gewijzigd wordt, blijven op de nieuwe datum en tijd, de oorspronkelijk geplande rijders ingepland.

    Bij wijzigingen kan de leider deze doorgeven aan de jeugd-cie.

  • Datum / TijdThuisteamUitteamCompetitiesoortVertrektijdRijders
    30-10 15:00Haelen JO19-1ST Roggel/SVVH JO19-1regulier13:45Fiets
    30-10 12:00FCV-Venlo JO15-4ST Roggel/SVVH JO15-2JMregulier10:45Kooiman, Stenden, Scheres, Aarri
    30-10 15:30ST Sparta'18/Wittenhorst MO17-1ST Roggel/SVVH MO17-1regulier14:00Mieke van Lier, Kuijpers, Verhoeven, van Horne
    06-11 16:00SHH JO17-2ST Roggel/SVVH JO17-1JMregulier14:30Noah Jansen, Marcinkowski, Backus, van Melick
    06-11 15:15Helden JO17-2ST Roggel/SVVH JO17-2regulier14:00Freek van Lier, Poelman, van Roij, Simons
    06-11 13:30Merefeldia JO15-2ST Roggel/SVVH JO15-1JMregulier12:30Rijks, Theeuwen, Aldyab, Janssen
    13-11 14:00ST MDOC MO17-1ST Roggel/SVVH MO17-1beker
    16-11 19:00MBC'13 MO17-1ST Roggel/SVVH MO17-1regulier12:45Neijndorf, Moonen, Naus, Niessen, Ragetlie
    20-11 14:45Helden JO19-2ST Roggel/SVVH JO19-1regulier13:30Knippels, Vermeulen, Aerts, Ivo van Lier
    20-11 13:30Kessel VV JO15-2ST Roggel/SVVH JO15-2JMregulier12:30Gommans, Peeters, Knippels, Presser
    20-11 13:00RKSVO MO17-1ST Roggel/SVVH MO17-1regulier11:30Anke van Lier, Laemers, Kris van Lier, Vullers, Hermans
    27-11 14:00RKSVN JO17-1ST Roggel/SVVH JO17-1JMregulier12:45Videler, Tijn Greve, Tijn Janssen, Kooiman
    27-11 14:00FC Oda JO15-2ST Roggel/SVVH JO15-1JMregulier12:45Jeurninck, Beenders, Coenen, Thomas
    04-12 15:00ONDO JO19-1ST Roggel/SVVH JO19-1regulier13:30Valent, Korsten, Schop, Sbai
    04-12 14:30Blerick JO15-3JMST Roggel/SVVH JO15-2JMregulier
    11-12 15:00ST EVV/RIOS'31 JO17-1ST Roggel/SVVH JO17-1JMregulier13:30Beenders, Hendriks, van Melick, van den Kerkhof
    11-12 13:00Brevendia JO17-1ST Roggel/SVVH JO17-2regulier11:30Freek van Lier, Beerens, Teun Jacobs, Janssen
    11-12 13:15FC Cranendonck JO15-1ST Roggel/SVVH JO15-1JMregulier12:00Beerens, Vanlier, Theelen, Rijks