• Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    CompetitiesoortDatumAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    regulier29 feb.13:00ST Roggel/SVVH JO15-2G - Merefeldia JO15-3Te spelenSportpark De Mössehook
    Oefen29 feb.13:30SHH JO17-2 - ST Roggel/SVVH JO17-1Te spelenSportpark De Wolfsberg
  • Rijschema's

    De volledige planning van uit- en thuiswedstrijden staat in dit document. Op de teampagina's staan de wedstrijden van de volgende 3 weken en de uitslagen, inclusief standen.

    Rijschema's van de uitwedstrijden staan hieronder. Als de wedstrijd gewijzigd wordt, blijven op de nieuwe datum en tijd, de oorspronkelijk geplande rijders ingepland.

    Bij wijzigingen kan de leider deze doorgeven aan de jeugd-cie.

  • Datum / TijdThuisteamUitteamVertrektijdRijders
    29-02 13:30SHH JO17-2ST Roggel/SVVH JO17-1
    07-03 15:00VV HEBES JO19-1S.V. Roggel JO19-113:45Greve, Wijers, Heijnen, van Lier, Sijbers
    07-03 12:30MBC'13 JO15-1GST Roggel/SVVH JO15-1G11:15Beenders, Zelen, Noah Jansen, Louwers, van Melick
    14-03 14:30Lierop JO17-1ST Roggel/SVVH JO17-112:45Verkoelen, Valent, Hendriks, Wijnen, Teun van Lier
    14-03 12:00Maarheeze JO17-2ST Roggel/SVVH JO17-210:15Hendriks, Poels, Sijben, Coumans, Aerts
    14-03 13:00MMC Weert JO15-2ST Roggel/SVVH JO15-2G11:45Jacobs, Freek van Lier, Verhees, Peeters, van Roij
    14-03 12:00Veritas JO14-1ST Roggel/SVVH JO14-1G10:45Hendriks, Hermans, Kuijpers, Vossen, Vullers
    21-03 13:00Crescentia JO17-1GST Roggel/SVVH JO17-211:30Sijbers, van Lier, Verhees, Knippels, van Laarhoven
    21-03 12:00S.V. Heythuysen JO15-2ST Roggel/SVVH JO15-2G11:00Fiets
    28-03 15:45MBC'13 JO19-1S.V. Roggel JO19-114:15Simons, Vullers, van Roij, Kleuskens, Bongaerts
    28-03 13:15DESM JO17-2GST Roggel/SVVH JO17-211:45Sijbers, van den Goor, van Lier, Jacobs, van Laarhoven
    28-03 13:00Sportclub Leeuwen JO15-1ST Roggel/SVVH JO15-1G11:45Hendriks, Franken, Nele Greve, Marcinkowski, Videler
    28-03 12:00Leveroy JO14-1GST Roggel/SVVH JO14-1G11:00Laemers, Niessen, Moonen, Naus, Maessen
    02-04 19:00Eindse Boys JO15-1ST Roggel/SVVH JO15-1G11:45Franken, Tijn Greve, Poelman, Hendriks, Stef Janssen
    04-04 14:15DOSL JO17-1ST Roggel/SVVH JO17-112:30van Roij, Korsten, Schroën, Vermeulen, Vullers
    04-04 12:45SV Budel JO15-3ST Roggel/SVVH JO15-2G11:15Simons, Stan van Lier, Cauven, Gommans, Finn Janssen
    18-04 15:30OVCS JO19-1S.V. Roggel JO19-113:45Greve, Wijers, Claessen, Heijnen, Janssen
    18-04 13:30SVC 2000 JO15-2ST Roggel/SVVH JO15-1G12:15Stan Janssen, van den Kerkhof, Zelen, Franken, Poelman
    18-04 12:30Horn JO14-1GST Roggel/SVVH JO14-1G11:30Jarno Beerens, Vullers, Hendriks, van Horne, Ragetlie
    09-05 14:45RKVB JO19-1S.V. Roggel JO19-113:30Kleuskes, van Lier, van Roij, Sbai, Sijbers
    09-05 13:30Roosteren JO15-1ST Roggel/SVVH JO15-1G12:00Louwers, Videler, Hendriks, van Melick, Noah Jansen
    16-05 13:15ONDO JO17-1ST Roggel/SVVH JO17-111:30Ivo van Lier, Korsten, Valent, Vullers, Schroën
    16-05 11:30DESM JO15-2GST Roggel/SVVH JO15-2G10:15Tijn Janssen, Kooiman, Anke van Lier, Jacobs, Simons
    23-05 15:00S.V. Heythuysen JO19-1S.V. Roggel JO19-113:45Fiets
    23-05 15:00RKMSV JO17-2ST Roggel/SVVH JO17-213:45Schop, Hendriks, Sijben, van Lier, Verhees
    23-05 13:00RKVB JO15-1ST Roggel/SVVH JO15-1G12:00Videler, Marcinkowski, Tijn Greve, van den Kerkhof, Stan Janssen
    23-05 11:00Roosteren JO14-1ST Roggel/SVVH JO14-1G10:45Vossen, Niessen, Sjors Beerens, Hermans, Laemers