• Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    19-10-2019ST Roggel / SVVH JO17-1 - SHH JO17-23 - 1beker
  • Programma

    CompetitiesoortDatumAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    regulier22 okt.20:00ST Roggel/SVVH JO17-2 - Haelen JO17-2Te spelenSportpark De Mössehook
    regulier23 okt.20:00OVCS JO17-1 - ST Roggel/SVVH JO17-1Te spelenSportpark Ophoven
    oefen24 okt.18:45ST Roggel/SVVH JO15-1G - Ormiston Denes Academy U16Te spelenSportpark De Mössehook
    oefen24 okt.18:45ST Roggel/SVVH JO15-2G - Ormiston Denes Academy U15Te spelenSportpark De Mössehook
    regulier26 okt.13:00ST Roggel/SVVH JO15-1G - Kessel VV JO15-1Te spelenSportpark De Mössehook
    regulier26 okt.13:00ST Roggel/SVVH JO15-2G - VV HEBES JO14-1Te spelenSportpark De Mössehook
    regulier26 okt.13:00RKVB JO17-1 - ST Roggel/SVVH JO17-2Te spelenSportpark het Kerkveld
    regulier26 okt.13:00Slekker Boys JO14-1 - ST Roggel/SVVH JO14-1GTe spelenSportpark Slekker Boys
    regulier26 okt.15:00ST Roggel/SVVH JO17-1 - Brevendia JO17-1Te spelenSportpark De Mössehook
    regulier26 okt.15:00Reuver JO19-1 - S.V. Roggel JO19-1Te spelenSportpark Dijckerhof
  • Rijschema's

    De rijschema's van de uitwedstrijden staan hieronder. Als de wedstrijd gewijzigd wordt, blijven op de nieuwe datum en tijd, de oorspronkelijk geplande rijders ingepland.

    Bij wijzigingen kan de leider deze doorgeven aan de jeugd-cie.

  • Datum / TijdThuisteamUitteamVertrektijdRijders
    23-10 20:00OVCS JO17-1ST Roggel/SVVH JO17-118:15Ivo van Lier, Wijnen, Vullers, Verkoelen, Klompen
    26-10 15:00Reuver JO19-1S.V. Roggel JO19-113:30Bongaerts, Claessen, Greve, Heijnen, Janssen
    26-10 13:00RKVB JO17-1ST Roggel/SVVH JO17-211:45Hendriks, van den Goor, Coumans, Caalders, Verhees
    26-10 13:00Slekker Boys JO14-1ST Roggel/SVVH JO14-1G11:30Naus, Vossen, Vullers, Jarno Beerens, Sjors Beerens
    02-11 14:00FCV-Venlo JO15-2ST Roggel/SVVH JO15-1G12:45Poelman, Zelen, van Melick, vd Kerkhof, Louwers
    02-11 14:00DES Swalmen JO15-2GST Roggel/SVVH JO15-2G12:45Anke van Lier, Simons, van Roij, Peeters, Jacobs
    02-11 11:30HBC'09 JO14-1ST Roggel/SVVH JO14-1G10:00Hendriks, Hermans, Laemers, Moonen, van Horne
    09-11 13:00FC Maasgouw JO17-1ST Roggel/SVVH JO17-111:45Ivo van Lier, Louwers, Vullers, Verkoelen, Wijnen
    09-11 12:30F.C. Roerdalen JO15-1ST Roggel/SVVH JO15-1G11:15Videler, Stan Janssen, Noah Jansen, Hendriks, Greve
    09-11 13:45SHH JO15-3ST Roggel/SVVH JO15-2G12:30Freek van Lier, Hunnekens, Gommans, Cauven, Peeters
    16-11 15:00S.V. Heythuysen JO19-1S.V. Roggel JO19-113:45Fiets
    16-11 14:30ST FC Oda/MMC Weert JO17-2ST Roggel/SVVH JO17-213:00Aerts, van Laarhoven, Poels, Litjens, van den Goor
    23-11 15:15ST SV United/BVV'27 JO19-1S.V. Roggel JO19-113:30Kleuskens, van Lier, Louwers, Wijers, Sbai
    23-11 14:00ST SNA/Conventus JO17-1ST Roggel/SVVH JO17-112:30Teun van Lier,Valent, Schroën, van Roij, Vermeulen
    23-11 13:00Baarlo JO15-1ST Roggel/SVVH JO15-1G11:45Marcinkowski, Greve, Franken, Zelen, van Melick
    23-11 13:15Veritas JO15-1ST Roggel/SVVH JO15-2G12:00Verhees, Simons, van Roij, Backus, Kooiman
    23-11 12:00Veritas JO14-1ST Roggel/SVVH JO14-1G10:45van Lier, Hermans, Vossen, Vullers, Naus
    07-12 14:30F.C. Roerdalen JO19-1S.V. Roggel JO19-113:00Sijbers, Simons, Vullers, van Roij, Bongaerts
    07-12 14:00Kessel VV JO17-1ST Roggel/SVVH JO17-112:45Teun van Lier, Wijnen, Valent, Klompen, Verkoelen
    07-12 13:30Belfeldia JO15-1ST Roggel/SVVH JO15-1G12:15Videler, Louwers, vd Kerkhof, Stan Janssen, Noah Jansen
    07-12 12:30Horn JO14-1GST Roggel/SVVH JO14-1G11:30Bouten, van Horne, Kuijpers, Ragetlie, Jarno Beerens
    14-12 12:30MBC'13 JO15-2ST Roggel/SVVH JO15-2G11:15Freek van Lier, Gommans, Kooiman, Backus, Verhees