• Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    CompetitiesoortDatumVertrektijdVerzameltijdAanvangstijdWedstrijdAccommodatieDetails
    regulier29 jan.12:00ST Roggel/SVVH JO13-1 - SV Helenaveen Griendtsveen JO13-1Sportpark De Beekkant
    regulier29 jan.09:1510:30Sportclub Leeuwen JO12-1 - Roggel JO12-1JMSportpark Loyveldweg
    regulier29 jan.10:00ST Roggel/SVVH JO11-1JM - DFO '20 JO11-2JMSportpark De Mössehook
    regulier29 jan.09:30Roggel JO9-1JM - S.V. Heythuysen JO9-1JMSportpark De Mössehook
    regulier29 jan.08:0009:00SVH'39 JO9-1 - S.V. Roggel JO9-2Sportpark De Schoolkamp
    regulier29 jan.08:4509:30Haelen JO8-1 - ST Roggel/SVVH JO8-1Sportpark Houtrust
    regulier29 jan.09:30S.V. Roggel JO8-2 - Sportclub Leeuwen JO8-1Sportpark De Mössehook
    regulier29 jan.11:30ST Roggel/SVVH MO13-1 - FC RIA MO13-1Sportpark De Mössehook
  • Rijschema's

    De volledige planning van uit- en thuiswedstrijden staat per team op de betreffende pagina. Ook staan daar de uitslagen en standen.

    Rijschema's van de uitwedstrijden staan hieronder. Als de wedstrijd gewijzigd wordt, blijven op de nieuwe datum en tijd, de oorspronkelijk geplande rijders ingepland.

    Bij wijzigingen kan de leider deze doorgeven aan de jeugd-cie.

    De planning van de JO07 is nog niet bekend. Die volgt later.

  • Datum / TijdThuisteamUitteamCompetitiesoortVertrektijdRijders
    29-01 10:30Sportclub Leeuwen JO12-1Roggel JO12-1JMregulier09:15Beelen Smolenaars, Schreurs, Djojodikromo
    29-01 09:00SVH'39 JO9-1S.V. Roggel JO9-2regulier08:00Beckers, Vullers, Smeets
    29-01 09:30Haelen JO8-1ST Roggel/SVVH JO8-1regulier08:45Greefkens, Triepels, Peeters
    05-02 10:00s.v. Laar JO11-3ST Roggel/SVVH JO11-1JMregulier09:00Peeters, Daniels, Kuijpers, Caris
    05-02 09:00Leveroy JO9-1JMRoggel JO9-1JMregulier08:15Stevens, Evers, Greven
    05-02 10:00RKVB JO9-1S.V. Roggel JO9-2regulier09:15Peters, Sampers, Winkelmolen
    05-02 10:30SJO PEC'20 JO8-1ST Roggel/SVVH JO8-1regulier09:45Aan den Boom, Bessems, Stapelbroek
    05-02 09:00Reuver JO8-2S.V. Roggel JO8-2regulier08:00Janssen, Niessen, Metsemakers
    05-02 11:00RKSVN MO13-1ST Roggel/SVVH MO13-1regulier10:00Beckers, Daemen, Houben
    12-02 11:30Deurne JO13-2JMST Roggel/SVVH JO13-1regulier15:00Daniels, Coumans, Höppner, Colbers, Hermans
    12-02 09:15DESM JO11-2ST Roggel/SVVH JO11-1JMregulier08:15Thijs, Pachucki, Mulders, van de Beuken
    12-02 09:30RKVB JO9-2JMRoggel JO9-1JMregulier08:45van Pol, Hesen, Rijks
    12-02 10:30Helden JO8-2JMS.V. Roggel JO8-2regulier09:45Peulen, Coumans, van Heugten
    19-02 11:00VV HEBES JO12-1Roggel JO12-1JMregulier10:00de Bruijn, Stevens, Vullers, Smeets
    19-02 09:30Haelen JO9-1S.V. Roggel JO9-2regulier08:45Sbai, Presser, Mevissen
    19-02 09:30S.V. Heythuysen JO8-1ST Roggel/SVVH JO8-1regulier08:45Brouwers, Greefkens, Triepels
    12-03 12:00Sittard MO13-1ST Roggel/SVVH MO13-1regulier
    19-03 11:00FC RIA MO13-1ST Roggel/SVVH MO13-1regulier
    09-04 09:00Sportclub Irene MO13-1ST Roggel/SVVH MO13-1regulier
    23-04 11:30ST Eindse Boys/Merefeldia MO13-1ST Roggel/SVVH MO13-1regulier