• Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslagCompetitiesoortDetails
    28-03-2020SVC 2000 JO13-1 - ST Roggel / SVVH JO13-1regulier
    28-03-2020ST Roggel / SVVH JO13-2 - Veritas JO13-1regulier
    28-03-2020Reuver JO11-4 - ST Roggel / SVVH JO11-2regulier
    28-03-2020ST Roggel / SVVH JO11-1 - RKSVN JO11-2regulier
  • Programma

    CompetitiesoortDatumAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    regulier4 apr.AFGELASTST Roggel/SVVH JO13-1 - Sportclub Irene JO13-3Afgelast door bondSportpark De Mössehook
    regulier4 apr.AFGELASTSHH JO13-5G - ST Roggel/SVVH JO13-2GAfgelast door bondSportpark De Wolfsberg
    regulier4 apr.AFGELASTEMS JO11-2 - ST Roggel/SVVH JO11-1Afgelast door bondSportpark Kitskensberg
    regulier4 apr.AFGELASTST Roggel/SVVH JO11-2G - Veritas JO11-1GAfgelast door bondSportpark De Mössehook
    regulier4 apr.AFGELASTST Roggel/SVVH JO9-1G - Venlosche Boys JO9-4Afgelast door bondSportpark De Mössehook
    regulier4 apr.AFGELASTVeritas JO9-1G - ST Roggel/SVVH JO9-2GAfgelast door bondSportpark Breierein
    regulier4 apr.AFGELASTST Roggel/SVVH JO9-3G - Sportclub Irene JO9-4Afgelast door bondSportpark De Mössehook
  • Rijschema's

    De volledige planning van uit- en thuiswedstrijden staat per team op de betreffende pagina. Ook staan daar de uitslagen en standen.

    Rijschema's van de uitwedstrijden staan hieronder. Als de wedstrijd gewijzigd wordt, blijven op de nieuwe datum en tijd, de oorspronkelijk geplande rijders ingepland.

    Bij wijzigingen kan de leider deze doorgeven aan de jeugd-cie.

    De planning van de JO07 is nog niet bekend. Die volgt later.

  • Datum / TijdThuisteamUitteamVertrektijdRijders
    04-04 AFGELASTSHH JO13-5GST Roggel/SVVH JO13-2G09:30van Lier, Asqoul, Briels, Gommans, van Heel
    04-04 AFGELASTEMS JO11-2ST Roggel/SVVH JO11-110:00Janssen, Klompen, Djojodikromo
    04-04 AFGELASTVeritas JO9-1GST Roggel/SVVH JO9-2G08:00Maessen, Mulders, van den Beucken
    18-04 10:30S.V. Heythuysen JO13-2GST Roggel/SVVH JO13-2G09:30Fiets
    18-04 10:00RKAVC JO11-1ST Roggel/SVVH JO11-109:00Hoppner, Colbers, van Heel
    18-04 10:30Sportclub Leeuwen JO11-1ST Roggel/SVVH JO11-2G12:00van den Beucken, Daemen, Thijs, Houben
    18-04 09:00DES Swalmen JO9-1ST Roggel/SVVH JO9-1G08:00Stevens, de Bruijn, Houbiers
    18-04 09:30Grashoek JO9-2ST Roggel/SVVH JO9-3G08:40Verhaegh, Thimister, Greefkens
    09-05 12:00RKSVO JO13-1GST Roggel/SVVH JO13-110:45Kooiman, Coenen, Beerens, Janssen, Jeurninck
    09-05 09:00Sportclub Leeuwen JO9-2ST Roggel/SVVH JO9-2G08:00Buurman, Caris, van den Beucken
    09-05 11:00BEVO JO9-1ST Roggel/SVVH JO9-3G10:15Vossen, Dirks, Joosten
    16-05 10:30ST Brevendia/Altweerterheide JO13-3ST Roggel/SVVH JO13-2G09:15Joosten, van der Werf, van Pol, Theeuwen, Thomas
    16-05 09:30VV GKC / RKHVC JO11-2GST Roggel/SVVH JO11-108:40Videler, Hermans, Jeurninck
    16-05 09:30Oranje Blauw'15 JO9-1ST Roggel/SVVH JO9-2G08:30van der Heijden, Beelen, van den Beucken
    23-05 12:00ST Grashoek/Koningslust JO13-2ST Roggel/SVVH JO13-110:45Aldyab, Beenders, Vanlier, Knippels, de Pon
    23-05 11:00Kessel VV JO9-1ST Roggel/SVVH JO9-1G10:15Janssen, Ragetlie, Vullers
    23-05 09:30IVO JO9-2ST Roggel/SVVH JO9-3G08:30Greefkens, Kierkels, Thimister