• Uitslagen

    Geen informatie

  • Programma

    CompetitiesoortDatumAanvangstijdWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    Oefen25 jan.10:00ST Roggel/SVVH JO9-1G - JO09-1 HeldenTe spelenSportpark De Mössehook
    regulier1 feb.11:30ST Roggel/SVVH JO13-1 - H.B.S.V. JO13-2GTe spelenSportpark De Mössehook
    regulier1 feb.10:00ST EVV/RIOS'31 JO13-3 - ST Roggel/SVVH JO13-2GTe spelenSportpark In de Bandert
    regulier1 feb.11:00MMC Weert JO11-2 - ST Roggel/SVVH JO11-1Te spelenSportpark Graswinkel
    regulier1 feb.09:30ST Roggel/SVVH JO11-2G - Reuver JO11-4Te spelenSportpark De Mössehook
    regulier1 feb.09:15Sportclub Irene JO9-3G - ST Roggel/SVVH JO9-1GTe spelenSportpark De Bakenbos
    regulier1 feb.10:45ST Roggel/SVVH JO9-2G - VVHEBES JO9-1GTe spelenSportpark De Mössehook
    regulier1 feb.10:15Helden JO9-2G - ST Roggel/SVVH JO9-3GTe spelenSportpark Kerkeböske
  • Rijschema's

    De rijschema's van de uitwedstrijden staan hieronder. Als de wedstrijd gewijzigd wordt, blijven op de nieuwe datum en tijd, de oorspronkelijk geplande rijders ingepland.

    Bij wijzigingen kan de leider deze doorgeven aan de jeugd-cie.

  • Datum / TijdThuisteamUitteamVertrektijdRijders
    01-02 10:00ST EVV/RIOS'31 JO13-3ST Roggel/SVVH JO13-2G
    01-02 11:00MMC Weert JO11-2ST Roggel/SVVH JO11-1
    01-02 09:15Sportclub Irene JO9-3GST Roggel/SVVH JO9-1G
    01-02 10:15Helden JO9-2GST Roggel/SVVH JO9-3G
    08-02 11:00VV HEBES JO13-1ST Roggel/SVVH JO13-1
    08-02 09:00Veritas JO11-1GST Roggel/SVVH JO11-2G
    08-02 09:30RKSVN JO9-2ST Roggel/SVVH JO9-2G
    15-02 11:00MMC Weert JO13-3ST Roggel/SVVH JO13-2G
    15-02 10:45SHH JO11-3ST Roggel/SVVH JO11-1
    15-02 10:30FCV-Venlo JO9-2ST Roggel/SVVH JO9-1G
    07-03 12:30GFC'33 JO13-1ST Roggel/SVVH JO13-1
    07-03 09:00Baarlo JO9-1ST Roggel/SVVH JO9-3G
    14-03 13:00Sportclub Leeuwen JO13-2ST Roggel/SVVH JO13-2G
    14-03 10:30SVC 2000 JO11-2ST Roggel/SVVH JO11-1
    14-03 09:00VV Kessel JO11-2GST Roggel/SVVH JO11-2G
    14-03 09:30Haelen JO9-2GST Roggel/SVVH JO9-2G
    28-03 13:30SVC 2000 JO13-1ST Roggel/SVVH JO13-1
    28-03 10:30Reuver JO11-4ST Roggel/SVVH JO11-2G
    28-03 09:30Blerick JO9-3GST Roggel/SVVH JO9-1G
    28-03 09:30RKSVN JO9-3MST Roggel/SVVH JO9-3G
    04-04 10:45SHH JO13-5GST Roggel/SVVH JO13-2G
    04-04 11:00EMS JO11-2ST Roggel/SVVH JO11-1
    04-04 09:00Veritas JO9-1GST Roggel/SVVH JO9-2G
    18-04 10:30S.V. Heythuysen JO13-2GST Roggel/SVVH JO13-2G
    18-04 10:00RKAVC JO11-1ST Roggel/SVVH JO11-1
    18-04 13:00Sportclub Leeuwen JO11-1ST Roggel/SVVH JO11-2G
    18-04 09:00DES Swalmen JO9-1ST Roggel/SVVH JO9-1G
    18-04 09:30Grashoek JO9-2ST Roggel/SVVH JO9-3G
    09-05 12:00RKSVO JO13-1GST Roggel/SVVH JO13-1
    09-05 09:15Sportclub Irene JO11-5MST Roggel/SVVH JO11-2G
    09-05 09:00Sportclub Leeuwen JO9-2ST Roggel/SVVH JO9-2G
    09-05 11:00BEVO JO9-1ST Roggel/SVVH JO9-3G
    16-05 10:30ST Brevendia/Altweerterheide JO13-3ST Roggel/SVVH JO13-2G
    16-05 09:30VV GKC / RKHVC JO11-2GST Roggel/SVVH JO11-1
    16-05 09:30Oranje Blauw'15 JO9-1ST Roggel/SVVH JO9-2G
    23-05 12:00ST Grashoek/Koningslust JO13-2ST Roggel/SVVH JO13-1
    23-05 11:00Kessel VV JO9-1ST Roggel/SVVH JO9-1G
    23-05 09:30IVO JO9-2ST Roggel/SVVH JO9-3G