• ZON-tocht op ZONdag!

  Op zondag 23 juni vindt alweer voor de 31e keer de ZON-tocht plaats. Deze recreatieve fietstocht voor alle leeftijden door Roggel en omstreken start vanaf 13.30 uur op Sportpark De Mössehook. Dit jaar dus niet op zaterdag maar zondag!

  De deelnemers worden onderweg zoals altijd weer vermaakt met opdrachten en natuurlijk Roggelse prominenten die haast onherkenbaar vermomd zijn. Oud-burgemeester Sjef Peeters, pastoor Schwillens, Ger Frenken en Carmen Nazarski zijn maar enkele voorbeelden van prominenten die in het verleden hun bijdrage hebben geleverd aan deze tocht die wordt afgesloten met de prijsuitreiking op het sportpark.

  Opgave
  Benieuwd of jij de prominenten herkent? Geef je fietsgroep dan zo snel mogelijk op bij Hans Derikx via 06-18828554 of hansderikx@hotmail.com

  Delen mag!!!

 • Op de foto v.l.n.r. Door Vercoulen (Vader Abraham), Pieter Wollaert (Tonvannebekker), Jeroen Mennen (Peter Wright) en Roy Kooiman (Bonnie St. Claire). Thema: Kroegentocht

 • Op de foto v.l.n.r. Door Vercoulen (Vader Abraham), Pieter Wollaert (Tonvannebekker), Jeroen Mennen (Peter Wright) en Roy Kooiman (Bonnie St. Claire). Thema: Kroegentocht